Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpadka młodych w łóżku. Lekarze nie chcieli pomóc

Utworzony przez qen, 1 stycznia 2012 r. o 13:55 Powrót do artykułu
Yola napisał:
Wszystkimi kończynami się pod tym podpisuję, a bzykanie się z partnerem, z którym czysto hipotetycznie w razie wpadki nie chciałabym mieć potomka, jest pospolitym kürestwem.
Bzykanie się jest dla przyjemności. Gdyby naturze chodziło by służyło tylko do prokreacji to nie byłoby takie przyjemne I wtedy nie miałybyście łechtaczek i byłybyście bardzo nieszczęśliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Tylko Palikot moze rozwalic ta bandę ciemniaków i bigotów , w nastepnych wyborach Palikot masz mój głos i mojej duzej rodziny, 30 osób ,zaznaczam że nie jest to rodzina ojca bez dzieci dyrektora i radia maryjan
Może byś mu jeszcze TORBĘ zrobił BUCU..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same CZERWONE CIOTY, ja pierdziu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastka napisał:
Same CZERWONE CIOTY, ja pierdziu.
Same dewotki i bigoty Ja tez, to robie ale nie pierdziu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastka napisał:
Same CZERWONE CIOTY, ja pierdziu.
Ciebie już nikt nawet kijem przez płot nie chce ruszyć, ale to nie powód aby ubliżać tym, którzy chcą się cieszyć bliskością bez sprowadzania nie świat stada niechcianych bachorów. Założę się, że jesteś stałą klientką MOPS-u albo innego Caritasu i korzystasz z podatków myślących ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ozi napisał:
Ciebie już nikt nawet kijem przez płot nie chce ruszyć, ale to nie powód aby ubliżać tym, którzy chcą się cieszyć bliskością bez sprowadzania nie świat stada niechcianych bachorów. Założę się, że jesteś stałą klientką MOPS-u albo innego Caritasu i korzystasz z podatków myślących ludzi.
Trafiłeś w samo seDNO RUMUNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ozi napisał:
Ciebie już nikt nawet kijem przez płot nie chce ruszyć, ale to nie powód aby ubliżać tym, którzy chcą się cieszyć bliskością bez sprowadzania nie świat stada niechcianych bachorów. Założę się, że jesteś stałą klientką MOPS-u albo innego Caritasu i korzystasz z podatków myślących ludzi.
Jak wszyscy komuniści w tym dzikim kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastka napisał:
Trafiłeś w samo seDNO RUMUNIE.
Wolałbym być Rumunem (jak ozi) niż niedouczonym (bo nie potrafiącym używać klawiatury) moherem jak Ty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mati napisał:
Wolałbym być Rumunem (jak ozi) niż niedouczonym (bo nie potrafiącym używać klawiatury) moherem jak Ty!!!
POdglądaj ukradkiem, może się coś CIOTO nauczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mati napisał:
Wolałbym być Rumunem (jak ozi) niż niedouczonym (bo nie potrafiącym używać klawiatury) moherem jak Ty!!!
Przecież ozi i ty to dwa RUMUNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
POdglądaj ukradkiem, może się coś CIOTO nauczysz.
IP cię demaskuje, sieroto niedouczona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
IP cię demaskuje, sieroto niedouczona!
Co ty KOMUSZKU MOŻESZ WIEDZIEĆ NA TEN TEMAT, WAL SIĘ CZERWONA CIOTO..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co ty KOMUSZKU MOŻESZ WIEDZIEĆ NA TEN TEMAT, WAL SIĘ CZERWONA CIOTO..
KOCIARSTWO - nie drapać się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bzykanie się jest dla przyjemności. Gdyby naturze chodziło by służyło tylko do prokreacji to nie byłoby takie przyjemne I wtedy nie miałybyście łechtaczek i byłybyście bardzo nieszczęśliwe
Czyli, że nie ważne z kim, byle dla przyjemności, tak? Zgodnie z zasadą, że może być cokolwiek, byle by na drzewo nie uciekało? Cóż o gustach się nie dyskutuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yola napisał:
Czyli, że nie ważne z kim, byle dla przyjemności, tak? Zgodnie z zasadą, że może być cokolwiek, byle by na drzewo nie uciekało? Cóż o gustach się nie dyskutuje.
Ja tam nie wiem czy uciekasz czy nie uciekasz ale skoro miałaś taki przypadek to chyba nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja tam nie wiem czy uciekasz czy nie uciekasz ale skoro miałaś taki przypadek to chyba nie
Z czytaniem ze zrozumieniem też u ciebie na bakier. Ojjj..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yola napisał:
Z czytaniem ze zrozumieniem też u ciebie na bakier. Ojjj..
Może coś źle napisałaś. Ojjj..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówiła babcia że nie mieli by żadnych kłopotów gdyby stosowali szklankę wody zamiast! Zachciało się im zabaw które ZAWSZE niosą jakieś kłopoty i zawracają d..ę medykom którzy mają za zadanie ratować życie ludziom chorym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarze i obsługa medyczna odmówiła z przyczyn etycznych - zgodnie z zalozeniami Hipokratesa - pierwsze nie szkodzic. Poczetemu dziecku, bo to przeciez czlowiek, tylko troche jeszcze maly. Brak odpowiedzialnosci za drugiego czlowieka powoduje takie zachowania. Sex jest ok, ale to nie tylko zabawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIXI napisał:
lekarze i obsługa medyczna odmówiła z przyczyn etycznych - zgodnie z zalozeniami Hipokratesa - pierwsze nie szkodzic. Poczetemu dziecku, bo to przeciez czlowiek, tylko troche jeszcze maly. Brak odpowiedzialnosci za drugiego czlowieka powoduje takie zachowania. Sex jest ok, ale to nie tylko zabawa.
Z tych samych przyczyn medycznych ci lekarze powinni podać konkretny adres bądź wskazać lekarza, u którego oszukujący pomocy powinni otrzymać pomoc. Zasłanianie się przysięgą Hipokratesa a jednocześnie nie udzielając porady/pomocy stosują sobie przysięgę Hipokrytesa. Napisałeś/aś nie szkodzić "poczętemu dziecku". Skąd wiesz, że zostało poczęte? Jak czytam takie deb***izmy, to się zastanawiam, kto was ze szkół wypuszcza do życia w społeczeństwie. Widzę, że niektórym trzeba wytłumaczyć łopatologicznie: Do zapłodnienia MOŻE dojść, ale nie musi bo po pierwsze kobieta w całym cyklu menstruacyjnym ma tylko jeden dzień, w którym jajeczkuje, czas na dotarcie plemnika do komórki jajowej jest dosyć krótki. Plemnik porusza się z prędkością 1 mm na godzinę a ANTYKONCEPCJA bo tym jest ta tabletka, którą próbowali zdobyć jest potężną dawką hormonów mających na celu zachamowanie drogi plemnika do jajeczka poprzez zagęszczenie śluzu. W efekcie nie dochodzi do zapłodnienia i co za tym idzie - rozwijając tym razem wasz tok myślenia - nie powstaje istota uważana powszechnie za człowieka. Owszem, w wypadku spóźnionej reakcji może dojść do zapłodnienia, ale sam proces zapłodnienienia to nie połknięcie Ibupromu, który po 30 min uśmierzy ból. Skąd tyle par co się stara o dziecko i nie mogą "zajść"? To nie tak łatwo, jak się wam wydaje. Spora część z was ma poglądy w stylu "a czy jak połknę spermę po zrobieniu loda to zajdę w ciążę?" albo "całowałam się z moim chłopakiem, czy jestem w ciąży?". Ludzie, używajcie trochę mózgu, to naprawdę nie boli! Bohaterowie artykułu to nie galerianka z Plazy ze sponsorem, tylko normalni 20-letni kochający się ludzie, którzy właśnie myślą o swojej przyszłości i na pewno kiedyś zechcą mieć dzieci, a nie w tak młodym wieku! Napiętnują ich tu co poniektórzy, o których (i tu idę o zakład) nawet "kija nie umoczyli". Zasrani moraliści. Nikt wam pod pierzynę nie zagląda, seksualność każdego człowieka jest jego prywatną sprawą i nic wam do tego. A takich lekarzy konowałów właśnie należy napiętnować, bo oni są właśnie od tego, żeby taką receptę wypisać. Nie podoba się? To szukaj innego zajęcia w życiu! Paszła won, nie po to odprowadzam składkę zdrowotną i podatki, żeby taki człowiek robił mi później problemy. Niedługo nie zdziwię się, jeśli podobnie jak w islamie zgwałconą kobietę będziecie chcieli kamieniować, za to, że "współżyła" z innymi. A do tych biadolących, że ciąża to nie choroba a prostinol to nie lek to mam dobre wieści. Nie bójcie się barany, to nie jest lek refundowany, kto potrzebuje - płaci za niego 100%, więc CO WAM DO TEGO *URWA? Boże, to lubelskie społeczeństwo coraz głupsze się staje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...